Blog

Květen 2012

12. května 2012 v 13:22 | Nikarika
Picture from Deviantart

Nazdárek poutníci, kteří jste zabloudili na můj blog,
dnes 12. května 2012 jsem nastalvila nový vzhled s bílým vlkem Lunarem! :) Už v březnu jsem se zmínila, že chci zase začít dělat něco s blogem, a tak jsem se konečně včera pustila do nového designu. Určitě jste si už stačili všimnout, že mám ráda knihy. A díky knihám koukám na knižní blogy, čtu si recenze a snažím se najít knihy, které by se mi líbily. Tak proč také nezkusit něco s knižním blogem? Zapojím se do nějakého meme a pokusím se někdy napsat recenzi. Myslíte, že je to dobrý nápad? :) A co říkáte na nový design? :)
Design and Avatar by Nikarika

O pokračování tvorby Nikariky a blogu Wordstories.

2. března 2012 v 19:16 | Nikarika


"Hodně čti, piš, přemýšlej. aby ses uměl vyjádřit až budeš chtít."
Plinius Starší
Ahoj milovníci čtení,
Moc ráda vymýšlím povídky a jsem ještě radši, když se vám líbí. Je to už strašně dlouho, co jsem sem naposledy přidala jakoukoliv povídku. Popravdě jsem od té doby nic nenapsala, ale musím se přiznat, že nad příběhy přemýšlím pořád. Asi jsem se holt už zvykla zkoušet vymyslet nové a další zápletky, motivy, osudy postav, takže mi psaní dost chybí. Chtěla bych to tu rozjet znova, začít psát povídky a i je sem přidávat. Zajímalo by mě, zda byste chtěli, abych znova začala psát. A pokud jo, můžete mi sem pod článek napsat cokoliv (např. jaká rozepsaná povídka se vám líbí - strašně chcete další díl, jaký druh povídek máte rádi, jestli bych měla psát kapitolové povídky či jednorázové,...) Plus bych si přála oživit tento blog, udělat něco, v čím byste se mohli zapojit, něco zábavného, něco doopravdy dobrého, a něco samozřejmě spojeného buď s knihami či povídkami. Pokud vás cokoliv napadá, sdělte mi svůj nápad. Chci aby se vám tenhle blog líbil a abyste měli co dělat jiné dny, než napíšu další povídku či kapitolu. Za každý komentář budu ráda! :)
Po snad stoleté době vaše Nikarika

Autorka zase doma

28. srpna 2011 v 12:33 | Nikarika
Nazdárek čtenáři,
jsem zpátky na blogu. Prázdniny mi už skončili. V pondělí mažu do školy. V pondělí? Vždyť ještě je srpen! To si asi teďka říkáte. Jednoduše jdu na střední a máme přípravný kurz z matematiky. Musím tam jít. Přes prázdniny všechno zapomenu. :D Užijte si těch posledních dnů a s úsměvem na rtech se vydejte vstříc škole. Třeba právě letošní rok si užijete i ve škole.
Tyhle nesmysly napsala Vaše Nikarika

Soustředění 2011

19. srpna 2011 v 10:27 | Nikarika
Dobré dopoledne milý čtenáři,
musím Vám oznámit, že zde několik dní nebudu. Přesněji od 20.8.-27.8.2011. Jedu na soustředění. Snad bude krásně a bude se mi tam líbit. Během mé nepřítomnosti se zveřejní 3. kapitola Měsíční záře. Byla bych moc ráda, kdyby u ní přibylo hodně komentářů. Potom ještě radši píšu. :)
Pa a doufám, že se těšíte na MZ. :)
PS: Připravuji k povídce mapu. :)

1. narozeniny

15. července 2011 v 19:37 | Nikarika
Dneska přesně v 15:15 se zrodil tento blog a já nemohu uvěřit, že už je to rok, co jsem se rozhodla ho založit a psát povídky. Moc jsem toho zatím nenapsala, ale myslím, že je to celkem jedno. :D Stejnak to nikdo nečte. :)
Všechno nejlepší! Přeji Ti, aby jsi tu s náma byl dlouho, aby sem k Tobě lidi rádi chodili a hlavně, abych já tvá autorka přidávala více povídek. :))) Tvá Nikarika :*

Květen 2011

22. května 2011 v 21:49 | Nikarika

22. května 2011,
to je den, kdy jsem nastavila na blog worldstories svůj design. Láska je pohádka, kterou si lidé vypráví, aby jim i v té největší zimě bylo teplo u srdce. A já pohádky ráda. Také romány, které končí dobře. Takže jsem sem tenhle design musela dát. Myslím si, že se hodí k prázdninám. Je takový zamilovaný a letní. Líbí se vám?

Design and Avatar by Nikarika

Veselé Vánoce!

24. prosince 2010 v 8:52 | Nikarika
www.worldstories.blog.cz

Bohužel jsem nestihla dodělat překvapení, ale snad ho brzo dodělám. Přeju Vám všem Veselé Vánoce!!!!

Užijte si Štědrý den a ať každý z Vás dostane to, co si nejvíce přál!

Mám tady pro Vás přání k Vánocům >ZDE<

Nečekejte nic...

18. prosince 2010 v 20:42 | Nikarika
www.worldstories.blog.cz

Nic ode mně nečekejte.
Pracuji na překvapení a nevím kdy ho dodělám.
Byla bych ráda, kdybych ho stihla do Vánoc, ale to by se stal zázrak....

Prosinec 2010

8. prosince 2010 v 22:16 | Nikarika
www.worldstories.blog.cz


Dne 8. prosince 2010,
jsem nastavila nový design. Autorem tohoto překrásného zimního díla je Illandris. Moc jí za něj děkuji. Hned se mi na tomhle blogu víc líbí.
Já osobně mám ráda zimu i všechna ostatní roční období. Na každém je něco krásného. Dokážete si snad představit něco krásnějšího, když poprvé začne sněžit. Vločky padají na váš obličej a hned se rozpustí. Krajina je pokrytá bílou peřinou a z kopce se ozývá dětský smích...Já tedy ne.

Design by Illandris, Avatar by Nikarika

Konec soustředění

27. srpna 2010 v 17:29 | Nikarika
Ahoj!
Už jsem se vrátila ze soustředění.
Bylo to tam skvělý, ještě bych tam zůstala.
Užila jsem si spousty zábavy.
Spala pod širákem, byla na výletech, hrála hry, koupala se a dokonce se nám stalo, že nás vyhodili 4 a půl kilometru od tábora a museli jsme se v noci dostat zpátky. Samozřejmě, když nás vezli na místo, kde nás vysadili, měli jsme zavázaný oči.
Prostě jsem si to užila.
Jdu psát 5. kapitolu Slunce :) Pa :)
 
 

Reklama