Cože? Už dva roky?

19. července 2012 v 12:03 | Nikarika |  Haló, tady Nikarika
V neděli oslavil Worldstories své druhé narozeniny. Přišla jsem na to brzy, co? :D Přeji mu všechno nejlepší. :) Jsem ráda, že už jsou mu dva roky, protože to je můj blogový rekord. Já jsem si totiž zakládala každou chvíli nový blog. :D Měla jsem blogy na hru The sims 2, na design a na povídky. :D Jsem ráda, že jsem se už usadila. :)
Představte si, že jsem vyhrála tento měsíc knihu Erebos a záložky na blogu autorky TerezZ. Erebos jsem si chtěla pořídit domů, takže mě výhra potěšila. :) U Aynarry Tulrgar jsem vyhrála její ručně vyrobenou brož. :) Už mám pro ni místo na své tašce do školy. :) Těším se, až mi ji všichni budou obdivovat. :)
Na narozeniny blogu jsem chtěla přidat jednorázovou povídku, ale nakonec mi to bohužel nevyšlo. :( Od taťky jsem dostala zákaz na notebook. :( Nechtějte vědět za co. :D Tu povídku mám rozepsanou. Jsem asi tak v polovině příběhu. Měla jsem v plánu ji dopsat, ale právě, že mi to překazil zákaz. :/
Momentálně jsem tu potajmu, takže si toho važte. :D Chtěla jsem vám dát totiž vědět, že se sem momentálně těžko budu dostávat. :/ Až sem budu moci oficiálně, hned se pustím do psaní. Slibuji. :)
Mějte se, už vypadnu z počítače, než na to otec přijde. :D
Vaše "rebelka" Nikarika :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vera Vera | Web | 19. července 2012 v 18:52 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší a hodně štěstí i do třetího roku!! doufám, že se ho blog dožije! (musí!) :)
já sice tvoji stránku znám teprve krátce (cca měsíc) ale i tak spadá do mých nejoblíbenějších, na které se vždy ráda vracím! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.