Posuď knihu podle obalu (5)

17. června 2012 v 23:12 | Nikarika |  Posuď knihu podle obalu
Toto týdenní meme pořádá Syki. Účelem je zhodnotit každou neděli obal nějaké knihy.
Název knihy: Drakie
Autor: Sophie Jordanová
Nakladatelství: CooBoo, vyjde v srpnu 2012
Anotace: Jacinda od malička žije s cejchem vyjímečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu.
Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit. Jediným světlem je pro Jacindu Will, který v ní rozdmýchává její dračí podstatu. Cítí k němu neodolatelnou přitažlivost, ale přitom zná jeho temné tajemství. On a jeho rodina jsou lovci. Za každou cenu by se mu měla vyhýbat. Tak málo stačí, aby se z ní navždy stal člověk!
Můj názor:
Další kniha, kterou mám v plánu si pořídit domů. Z anotace vyplývá, že příběh bude spojen s draky, a proto jistě se mnou souhlasíte, že je dobrý nápad, dát dívku s kouskem dračí kůže a dračím okem na obal. Její pohled se do vás zavrtává a vybízí vás, aby jste nečekali a hned si knihu přečetli, a tím zkusili zjistit její velká tajemství, které jistě skrývá. Název knihy je napsán dobrým fontem. Moc se mi líbí ty "vlnky" na písmu. Tuto zhodnocení skončím poslední větou. Drakie nemá nijak složitý přebal, ale přesto vím, že ho přiřadím ke knihám ne možná s nejkrásnějším obalem na světě, ale s velmi hezkým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.