Posuď knihu podle obalu (4)

14. června 2012 v 21:33 | Nikarika |  Posuď knihu podle obalu
Toto týdenní meme pořádá Syki. Účelem je zhodnotit každou neděli obal nějaké knihy.
Název knihy: Loď mezi hvězdami
Autor: Beth Revisová
Nakladatelství: CooBoo, vyjde v srpnu 2012
Anotace: Sedmnáctiletá Amy se přidala ke svým rodičům coby "zmrazený pasažér" na vesmírné lodiUniversuma čekala, že se probere na nové planetě o tři sta let později. Nemohla tušit, že její spánek skončí o padesát let dříve a ona se octne ve zcela novém světě mezi hvězdami, ve světě, který si žije podle vlastních pravidel.
Amy si brzy uvědomí, že její probuzení nezpůsobilo jen selhání počítače. Někdo z pár tisíců obyvatel vesmírné lodi se ji pokusil zabít. A pokud rychle něco nepodnikne, její rodiče budou další na řadě. Proto teď musí co nejrychleji rozluštit skrytá tajemství Universa. Ale na jejím seznamu podezřelých figuruje i jediný člověk, na kterém jí záleží: Syn, budoucí vůdce lodi a láska, která přišla znenadání.

Můj názor:
Boží obal knihy! Ty hvězdy, vesmír, holka, kluk,...ách! Když vidím tento obal, přepadá mě pocit, že tuto knihu stoprocentně musím mít v knihovničce. Jak vyjde, běžím si ji koupit! (tedy pokud budou penízky) Konec rozjímání nad knihou, teď se pokusím zhodnotit obal této velmi zajímavé knížky. Nadpis Loď mezi hvězdami je docela obyčejným fontem, ale to je náhodou super! Skvěle se hodí do prostředí, ve kterém se děj odehrává. Každé léto hodně trávím prázdniny v noci venku poleháváním na lehátku a zíráním na hvězdy. Moc ráda pozoruji všechny ti svítící tečky na obloze, a proto je jasné, že jsem z pozadí galaxie úplně na větvi. :D A tváře dívky s chlapcem? Nádhera! Víte, že jsem si poprvé nevšimla jejich obličejí? :D Já vím, že nechápete, jak jsem to dokázala, ale pochopte - to ty hvězdy! :D Loď mezi hvězdami si zařadím do knih s nejpovedenější obálkou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.