Můj první záznam

14. června 2012 v 20:36 | Nikarika |  Haló, tady Nikarika
Prší a prší - toho jste si asi všimli :D, ale stejně až teď mi přijde, že se blíží prázdniny. Tenhle týden byl pro mě poslední možnost, jak vylepšit známky. Dnes jsem dopsala poslední test a zítra bych měla vědět s konečnou platností, jaké bude vysvědčení. :) Konečně už budu mít šanci se věnovat psaní. :) Tedy až přijedu z Anglie (o tom snad v jiném článku). Založila jsem tuhle rubriku, ať mám místo, kam se vykecávat. :) Jen upozorňuji, že asi tuhle rubriku budu zaplňovat víc a víc... :D
V květnu probíhalo pár hopů o knihy. Já neodolala a zúčastnila jsem se. Nevím, jak se to stalo, ale alespoň v něčem se na mě usmálo štěstí. Na jednom blogu jsem vyhrála! Já vím, je to k neuvěření! Já a něco vyhrát? Ty bláho!
A co jsem vlastně vyhrála? Temné vize - Ohalení od L. J. Smith! :) MaiQa, to je ta, která mi umožnila získat tuto radost. Moc jí děkuji. :)
Pokusím se opožděně, ale přece zveřejnit po tomto článku nedělní meme Posuď knihu podle obalu, na které jsem neměla čas díky učení. No, tak to už by snad stačilo s tím mím žvaněním. Končím a pokusím se tedy ještě sesmolit nějaký ten můj názor na obal knihy.
Prosím Vás, abyste mě omluvili za dnešní kecy, hrabe mi. Přiznávám si to. :D
Nikarika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.