Březen 2012

Měsíční záře-4.kapitola

11. března 2012 v 9:43 | Nikarika |  Měsíční záře

Mám tu pro Vás další kapitolu a pořád a stále doufám, že se Vám bude líbit. :)
Vaše Nikarika

Diskuze

6. března 2012 v 17:42 | Nikarika |  Diskuze
Ahoj,
Rubrika/článek diskuze slouží k tomu, aby jste si mohli popovídat s ostatními čtenáři k určitým tématům. Zatím o povídce Měsíční záře či Slunce. Například si můžete pokecat o tom, co si myslíte, že se stane nebo jaké části se vám v povídce líbí a podobně. Klidně mi smíte položit otázku, která vás zajímá. Doufám, že se Vám tento nápad líbí.
Vaše Nikarika

Pokud si chcete s ostatními popovídat o Měsíční záři, můžete v této diskuzi:
Pokud chcete diskutovat o povídce jménem Slunce, můžete v této diskuzi:

Diskuze o Slunci

6. března 2012 v 17:40 | Nikarika |  Diskuze
Povídku se můžete přečíst zde.
Ahoj. Tento článek je vytvořen pro vás, aby jste si mohli povídat o mé povídce Slunce. Ráda budu odpovídat na případné otázky.
Vaše Nikarika

Diskuze o Měsíční záři

6. března 2012 v 17:39 | Nikarika |  Diskuze
Povídku se můžete přečíst zde.
Ahoj. Tento článek je vytvořen pro vás, aby jste si mohli povídat o mé povídce Měsíční záře. Ráda budu odpovídat na případné otázky.
Vaše Nikarika

O pokračování tvorby Nikariky a blogu Wordstories.

2. března 2012 v 19:16 | Nikarika |  Blog


"Hodně čti, piš, přemýšlej. aby ses uměl vyjádřit až budeš chtít."
Plinius Starší
Ahoj milovníci čtení,
Moc ráda vymýšlím povídky a jsem ještě radši, když se vám líbí. Je to už strašně dlouho, co jsem sem naposledy přidala jakoukoliv povídku. Popravdě jsem od té doby nic nenapsala, ale musím se přiznat, že nad příběhy přemýšlím pořád. Asi jsem se holt už zvykla zkoušet vymyslet nové a další zápletky, motivy, osudy postav, takže mi psaní dost chybí. Chtěla bych to tu rozjet znova, začít psát povídky a i je sem přidávat. Zajímalo by mě, zda byste chtěli, abych znova začala psát. A pokud jo, můžete mi sem pod článek napsat cokoliv (např. jaká rozepsaná povídka se vám líbí - strašně chcete další díl, jaký druh povídek máte rádi, jestli bych měla psát kapitolové povídky či jednorázové,...) Plus bych si přála oživit tento blog, udělat něco, v čím byste se mohli zapojit, něco zábavného, něco doopravdy dobrého, a něco samozřejmě spojeného buď s knihami či povídkami. Pokud vás cokoliv napadá, sdělte mi svůj nápad. Chci aby se vám tenhle blog líbil a abyste měli co dělat jiné dny, než napíšu další povídku či kapitolu. Za každý komentář budu ráda! :)
Po snad stoleté době vaše Nikarika