Červenec 2011

Změna v Měsíční záři

29. července 2011 v 19:42 | Nikarika |  Povídky
Ahoj všem,
kvůli psaní dalších kapitol jsem musela udělat malinkatou změnu v Měsíční záři. Přesněji v první kapitole. Je to doopravdy malá drobnost. Možná si jí ani nevšimnete a pokud si všimnete, tak mi věřte, abych mohla pokračovat psát další kapitoly musela jsem to udělat. Moc Vám děkuji za pochopení, a radím Vám, přečtěte si tu kapitolu znova a napište mi k tomuto článku zda jste si jí všimli a co si myslíte, že to je nebo znamená, prostě vaše pocity. :)
Já na psaní poslední dobou kašlu, ale dneska jsem napsala pár vět k Měsíční záři a právě si uvědomila, že jsem v první kapitole nenapsala, co jsem měla původně v plánu.
Vaše Nikarika :)

1. narozeniny

15. července 2011 v 19:37 | Nikarika |  Blog
Dneska přesně v 15:15 se zrodil tento blog a já nemohu uvěřit, že už je to rok, co jsem se rozhodla ho založit a psát povídky. Moc jsem toho zatím nenapsala, ale myslím, že je to celkem jedno. :D Stejnak to nikdo nečte. :)
Všechno nejlepší! Přeji Ti, aby jsi tu s náma byl dlouho, aby sem k Tobě lidi rádi chodili a hlavně, abych já tvá autorka přidávala více povídek. :))) Tvá Nikarika :*