Slunce-6.kapitola

26. září 2010 v 18:05 | Nikarika |  Slunce6. kapitola

Nedořekla a dál omámeně sledovala kluka sedícího u ohně. Byl to ten chlapec, co ji zachránil. Poznala ho podle jeho čokoládových očí. Upřeně hleděl do ohně. Rozzářila se. Vzpamatovala se a zavřela pusu a teprve pak si všimla ruky okolo jeho pasu. Vedle něho seděla blonďatá holka a tiskla se na něj. Sheile povadl úsměv. Uvědomila si, že on už holku má. Byla zklamaná, ale nedala na sobě nic znát.
"Ahojky, lidičky. Přivítejte tady Sheilu." Promluvila nadšeně Keith.
Většina vzhlédla od ohně a pokynula na ně hlavou. Keith popadla Sheilu a táhla ji k ostatním. Když Sheila zahlédla Pamelu, tak neváhala a zamířila k ní. Sedla si vedle ní na kmen povaleného stromu a Keith taky.
"Ahoj." Pozdravila ji Pamela.
"Čau." Zamumlala Sheila a rozhlédla se.
Seděla zrovna naproti tomu chlapci a blondýnce. Keith si přisedla blíž k Sheile a začala jí šeptem povídat kdo se, jak jmenuje.
"Tamhle Amber, Ta strašně dolízá za Heidi a myslí si o sobě, že je nejkrásnější, jenom proto, že má dlouhé černé vlasy. Je to Heidi nejlepší kamarádka. Jsou to stejný mrchy."
Ukázala na dívku, která flirtovala s jedním klukem. Později zjistila, že se jmenuje Peter.
"Heidi sedí támhle vedle jejího kluka."
Ukázala na blondýnku, která se objímala se Sheily zachráncem.
"To je Neil. Nevím, proč s Heidi chodí. Asi jen proto, že ona chce."
Sheile poskočilo srdce. Takže se jmenuje Neil. Prolítlo jí hlavou. Prohlížela si ho. Byl ještě hezčí, než si myslela. Měl hnědé vlasy, které byly neposedné a trčely na všechny strany. Dívce kvůli nim připadal ještě roztomilejší. Jeho čokoládové oči sledovaly plameny. Momentálně byl zamyšlený. S nikým se nebavil. Dívku zamrzelo, že ji ani nepozdravil. Možná ji nepoznal. Ona ho poznala jen díky jeho očí. Náhle odtrhl pohled od ohně a pohlédl na Sheilu. V jeho tváři bylo vidět překvapení. Poznal ji. Prohlížel si ji. Sjížděl pohledem od vlasů až k botám. Nemohla to vydržet a tak se radši podívala jinam. Zakázala si, že na něj bude koukat. Kdyby se občas na něj podívala, zjistila by, že ji pozoruje s úsměvem na rtech.
U ohniště bylo fajn. Oheň plál a díky němu všem bylo teploučko. Okolo tábořiště bylo postaveno několik stanů, za kterými byl les. Snad tam bude místo na spaní i pro ni. Sheile se tam moc líbilo.
Pozdě večer se začaly vyprávět strašidelné historky a legendy, při kterých všem běhal mráz po zádech.
"Říká se, že se před dávnými časy zde ztratila jedna děvečka ze statku. Bloudila tímhle lesem a zapadla do bažiny. Volala o pomoc, jenže nikdo nebyl po blízku. Tu se před ní zjevila stařenka a pomohla dívce z bažiny. Dívka se rozhodla pomáhat jiným lidem, kteří potřebují pomoc. Od té doby se zjevuje v lese."
Vyprávěl nějaký chlapec starou legendu.
" A je to pravda?" Zeptala se vyděšená holka.
"No to nikdo neví. Občas se tu objeví lidé, kteří tvrdí, že ji viděli, nebo že jim pomohla. Podle mě, ale lhaly. Kdo ví? Třeba je to pravda." Domluvil.
"A teďka vám já povím strašidelnou historku." Řekla Amber.
"Jednoho večera byla jedna holčička sama doma," Začala, jenže ji už Sheila přestala poslouchat.
Vzpomínala na chvíle s Neilem. Jak chytila jeho teplou dlaň. Měla chuť se jí znova chytit. Každý detail jeho očí si už pamatovala. Slyšela jeho melodický hlas, jak povídal, žabičko. Přála si, být zase s ním o samotě. Tulit se k němu.
"Sheilo."
Nebo se s ním líbat.
"Sheilo!"
"Co, co?" zeptala se zmateně Sheila. Mluvila na ní Keith.
"Co je s tebou? Kouká na tebe už nějakou dobu."
Že by Neil?
"Kdo?"
"No přece Peter!"
"Jo, aha." Zamumlala.
"No tak. Usměj se na něj."
Sheila se pokusila usmát. Vyšel z toho jen divný škleb.
"Zapomeň na toho kluka, i jiní jsou hezcí." Radila jí Keith.
Sheila se podívala na Petera. Byl blonďatý se světlýma hnědýma očima. Byl hezký. Musela to uznat. Peter vstal a přešel k Sheile.
"Můžu si sednout?" Zeptal se jí.
"Jo."
Sednul si.
"Kolik ti je?"
"16, a tobě?"
"18. Nepůjdeme se projít? Tady není klid."
"Dobře." Vydali se do lesa od tábořiště.
Došli k tůňce a posadili se na zem.
"Sheilo jsi nádherná holka!" řekl Peter Sheile.
Dívka se usmála. Peter se k Sheile naklonil a začal ji líbat.
"Nech toho!" řekla Sheila, ale když otevřela pusu, Peter toho využil a vrazil jí jazyk až do krku.
Dívka myslela, že se pozvrací. A to to mělo být ještě horší! Peter dívku zalehl svým těžkým tělem. Zajel jí pravou rukou pod triko a začal rozepínat podprsenku. Levačkou šáhl Sheile na stehno a jel pořád výš a výš. Dívka se vzpírala celým svým tělem. Jenže marně. Peter měl větší sílu. Dívka se přestala bránit. Věděla, že to nemá cenu. Peter jí znásilní a ona nebude moct nic udělat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Slunce?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Illandris Illandris | Web | 26. září 2010 v 22:15 | Reagovat

Páni, tak to teda byla síla. Vůbec jsem nepředpokládala, že se tek nevinný večer stane takovým hororem. Na konci jsem ani nedýchala. Jsem fakt zvědavá jak to bude pokračovat:)

2 Speedy Speedy | Web | 28. září 2010 v 19:53 | Reagovat

Sem se začetla :D moc hezky napsaná povídka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.